Turul Manastirilor din Bucovina si Neamt

NEXT TOUR va invita in pelerinaj la manastirile din Nordul Moldovei, manastiri cu mare incarcatura istorica, spirituala, doar aici poti fi:

Hoinar prin Bucovina, Pelerin in Tinutul Manastirilor

Organizam Excursii la Manastiri cu ghid insotitor si transport asigurat cu microbuze de 8-22 locuri sau autocar 53 locuri, in functie de numarul de persoane. Plecari zilnice, conform programului sau la cererea dumneavoastra, la toate obiectivele turistice din Bucovina si Moldova de Nord.

Excursiile se organizeaza din statiunea turistica GURA HUMORULUI

Timpul liber al oaspetilor nostri este o continua provocare pentru noi. De aceea, va oferim o gama larga de excursii, pentru care puteti opta in orice moment al sejurului. Si toate acestea pentru ca vacanta dumneavoastra sa fie cu adevarat de neuitat.

Va provocam indiferent de anotimp, vârsta si ocazie, sa optati pentru excursiile ghidate organizate de noi, in care puteti vizita: Manastiri, Biserici, Muzee, Cetati, Case Memoriale, Ateliere Mestesugaresti, Case Traditionale etc.

Minim 6 persoane pentru toate excursiile prezentate mai sus.

Ora de plecare in Excursiile la Manastiri este: 10:00

Datorita solicitarilor repetate pentru 2 persoane in tur de manastiri, am pregatit oferte de pret si pentru 2 persoane (in functie de disponibilitatea masinilor si a ghizilor).

Va preluam de la receptia hotelului sau pensiunii unde sunteti cazati, din cartierul Voronet, orasul Gura Humorului, comuna Manastirea Humorului. Tururile de manastiri se organizeaza la cererea dumneavoastra zilnic.

Ai mijloc de transport si doresti doar GHID pentru manastirile din Bucovina contacteaza-ne telefonic.

Pentru informatii si rezervari contactati organizatorul:

NEXT TOUR

Mobil: 004 0744 520 093

Persoana de contact: Catalin Afrasinei

Va asteptam sa participati la excursiile organizate de noi !

 

http://www.youtube.com/watch?v=Epf9OJWp8Os